Aktualności

Miłość Zasuwa Komunikacją

Żeby zdobyć czyjeś serce, czasem trzeba się nieźle nagimnastykować. Z okazji walentynek, od 14 do 20 lutego 2022 r., toruński MZK zaprasza swoich pasażerów do zabawy w poszukiwanie serc oraz udziału w konkursie facebookowym Miłość Zasuwa Komunikacją. Do wygrania atrakcyjne nagrody!

„Miłość często pojawia się poza rozkładem” – to tylko jedno z 20 sympatycznych haseł kojarzących święto zakochanych z komunikacją miejską. Od 14 do 20 lutego w każdym toruńskim autobusie i tramwaju znajdzie się co najmniej jedna naklejka w kształcie serca, opatrzona taką lub innymi sentencjami.
 
- Chcemy w ten sposób wprawić naszych pasażerów w dobry humor, niezależnie od tego, czy mają swoje drugie połówki, czy ich jeszcze poszukują, czy są singlami. Przy okazji chcemy przypomnieć, jak ważne jest okazywanie sobie nawzajem życzliwości, nawet w tak zwyczajnych okolicznościach, jak jazda autobusem czy tramwajem – wyjaśnia ideę akcji Zbigniew Wyszogrodzki, prezes zarządu Miejskiego Zakładu Komunikacji w Toruniu. - Chętnych zapraszamy też do zabawy na Facebooku, w której można wygrać atrakcyjne nagrody.
 

Zabawa jest kolejną odsłoną cyklu konkursów „Rusz się z BiT-City” i realizowana jest w ramach promocji projektu „Przebudowa układu torowo-drogowego w ul. Wały gen. Sikorskiego i al. św. Jana Pawła II wraz z budową pasa tramwajowo-autobusowego w Toruniu – BiT-City II”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020.

Jak wziąć udział w konkursie?

  • Jadąc autobusem lub tramwajem między 14 a 20 lutego spróbuj znaleźć opatrzoną sentencją naklejkę w kształcie serca
  • Zrób zdjęcie naklejki tak, by napis był czytelny
  • Stwórz post ze  zdjęciem na swoim profilu na Facebooku i opatrz je hashtagiem #MiłośćZasuwaKomunikacją oraz oznacz profil MZK Toruń (https://www.facebook.com/MZK-w-Toruniu-Sp-z-oo-190398104409639)
  • Post oznacz jako publiczny
  • Możesz (ale nie musisz) opatrzyć post swoim sympatycznym komentarzem
  • Wyślij zdjęcie naklejki w wiadomości do fanpge’a MZK Toruń

 
Nagrody czekają na te osoby, które wykonają powyższe czynności i jako pierwsze udostępnią, a następnie prześlą zdjęcie takiego hasła, którego nikt wcześniej jeszcze nie nadesłał. Warto się pospieszyć, bo haseł jest tylko dwadzieścia i powtarzają się one w różnych pojazdach.
 
Co można wygrać?
 
Udział w naszym konkursie wymaga od uczestników tego, żeby się trochę nagimnastykować. Dlatego dla osób, które jako pierwsze znajdą hasło, jakiego nikt wcześniej nam jeszcze nie nadesłał, mamy zestaw składający się z maty i koszulki do ćwiczeń. Laureatów ogłosimy 22 lutego na facebookowym profilu MZK Toruń.
 
 
Uwaga!
Zanim weźmiesz udział w konkursie, przeczytaj regulamin dostępny TUTAJ: https://mzk-torun.pl/files/2022_02_09_Regulamin_konkursu_walentynkowego.pdf