Aktualności

Świąteczna niespodzianka na przystanku tramwajowym

Gwiazdkowy klimat można poczuć nie tylko jadąc świątecznym tramwajem, ale także na przystanku na węźle przesiadkowym w al. Solidarności, gdzie jedna z wiat została ozdobiona w iście bożonarodzeniowym stylu. Świąteczna grafika, girlandy, ozdoby i lampki, to tylko część atrakcji. Pasażerowie czekający na autobus lub tramwaj mają okazję skorzystać ze specjalnie dla nich przygotowanej niespodzianki w postaci świątecznych życzeń. Są one zawieszone na sznureczkach wewnątrz wiaty i każdy może zabrać je ze sobą.

Przystanek został uroczyście otwarty 6 grudnia i przez najbliższy miesiąc będzie zdobił wprowadzał pasażerów w świąteczny klimat.

Świąteczny przystanek jest elementem promocji projektu pn. „Przebudowa układu torowo-drogowego w ul. Wały gen. Sikorskiego i al. św. Jana Pawła II wraz z budowa pasa tramwajowo – autobusowego w Toruniu – BiT-City II", który jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko – Pomorskiego 2014-2020.